Nano ochrana Drevo - nanoway, nanoprodukty, antifog, tekute stierace, impregnacia,

Follow Us

New Age Nanotechnology
logo
Kg
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Nano ochrana Drevo

STAVBA
Drevo 0,5L

Drevo 0,5L

Obmedzená dostupnosť
23.90€ Vložiť
Drevo 1L

Drevo 1L

Obmedzená dostupnosť
43.90€ Vložiť

Nano chrana Dreva - WOOD

Wood je finálnou
unikátnou dlhodobou ochranou dreva pred poškodením povetornostnými vplyvmi.

Wood
je vhodný na impregnáciu povrchovo neupravených, drevovláknitých materiálov: trstiny, prútia, bambusu, ratanu, mäkkého dreva, aj ušľachtilých drevín.
U materiálov ošetrených syntetickými alebo olejovými farbami a lakmi nie je možná aplikácia Wood. Tieto neprepúšťajú vzduch a neprepustia ani nanočastice obsiahnuté v
o Wood. Prípustné je len zafarbenie liehovými moridlami, alebo vodou riediteľnými farbami.
Ošetrený drevovlákvitý materiál nestratí farebnú sýtosť, získa odolnosť voči UV žiareniu, vode a vlhkosti, rôznym nečistotám, hnilobe, plesniam a ďalším vplyvom okolitého prostredia. Jednorázové ošetrenie vydrží pri bežnom zaťažení približne 5-10 rokov.


Wood má široké použitie: drevené škridle striech, drevodomy, zruby, záhradné altánky a domčeky, prútený a ratanový záhradný nábytok, drevené oplotenie, drevenné obklady exteriéru aj interiéru, okenné rámy z prírodného dreva a ďalšie, bežne používané drevené predmety, u ktorých majitelia chcú zachovať pôvodný vzhľad prírodného dreva.

Aplikácia  Wood   
Aplikujeme striekaním, alebo natieraním štetcom na primerane vysušený materiál. Nanášame rovnomerne v takom množstve, aké je schopné materiál absorbovať. Do 10 minút po nastriekaní je treba nenasiaknutý prípravok zotrieť tkaninou. Za 24 hodín je reakcia účinných látok s materiálom dokončená.

Wood neochráni drevo pred drevokazným hmyzom. Surový materiál však môžete napustiť vhodným prípravkom proti škodcom - ešte pred použitím nanočasticovej impregnácie.
Ošetrená drevná hmota je hydrofóbna. Bráni to rastu mikroorganizmov, hlavne plesní. Drevo nesčernie, lebo odoláva hnilobe.

drevo
drevo
drevo
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky